Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Šiaulių Medelyno progimnazijos 7 – 8 klasių mokiniai dalyvavo konkurse “Ką turi žinoti kiekvienas lietuvis?”

Šiaulių Medelyno progimnazijos 7 – 8 klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto komandiniame konkurse – viktorinoje “Ką turi žinoti kiekvienas lietuvis?”, vykusioje “Gytarių” progimnazijoje, skirta artėjančiai kovo 11 – tai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Tai intelektualus istorijos – geografijos konkursas – žaidimas, kurio metu komandoms buvo pateikiami klausimai, paveikslų dėlionės. Po užduočių atlikimo visos komandos vieningai dainavo M. Mikutavičiaus dainą “Aš tikrai myliu Lietuvą”. Komandų mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, bei atminimo dovanėlėmis.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …