Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Šiaulių Medelyno progimnazijoje lapkričio 19 dieną šurmuliavo Respublikinės kūrybinės parodos „Žibintas – šviesos paveikslas“ dalyviai.

Susirinkusieji į parodos atidarymą  klausėsi poetų eilių, dainų,  stebėjo mažųjų trečiokų šokį „Žibėk, ugnele“. Tačiau  parodos dalyvius ir svečius ypač viliojo   kabantys ir ant stalų išdėlioti šviečiantys žibintai, kurie buvo kuriami naudojant įvairias medžiagas ir techniką.

Darbų sulaukėme iš Panevėžio, Mažeikių, Klaipėdos, Joniškio, Kuršėnų ir Tauragės miestų. Visi  dalyviai, svečiai  buvo  pakilios nuotaikos,  džiaugėsi atradę naujų draugų,  galimybę išreikšti savo kūrybines idėjas ir atskleisti meninius gebėjimus.

Organizatoriai

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …