Seminaras „Tarptautinių Erasmus+ projektų įgyvendinimo praktika“

Š.m. kovo 22d. Medelyno progimnazijoje vyko Šiaulių Medelyno progimnazijos kartu su Kauno Vyturio gimnazija organizuotas seminaras „Tarptautinių Erasmus+ projektų įgyvendinimo praktika“. Seminaro metu buvo aptariami tarptautinių projektų planavimo, įgyvendinimo bei sklaidos etapai, praktinės Etwinning panaudojimo galimybės. Pasidalinta darbo stebėsenos praktika Julees Verne licėjuje patirtimi. Lektoriai iš Kauno Vyturio gimnazijos pasidalino idėjų integravimo į Lietuvos mokyklą pavyzdžiais ir galimybėmis. Kaip antai, pristatant Erasmus + projektą „1812 m.“ buvo aptariamos anglų kalbos ir istorijos integracijos galimybės. Supažindinant su integruotu muzikiniu projektu „Nematomas frontas“ kalbėta apie istorijos ir muzikos integraciją bei kūrybiškumo ir pilietiškumo ugdymą.

7-8 kl. mokiniai dalyvavo ŠPRC renginyje „Profesijų mugė 2019“

Š. m. balandžio 4 d. 7-8 kl. mokiniai, Martyna, Martynas ir Titas, kartu su profesinio …