Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Seminaras mokiniams „Oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“

Seminaras mokiniams „Oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“

Š. m. kovo 5 d. Medelyno progimnazijoje Visuomenės informavimo apie aplinkos oro kokybės gerinimą kampanija suorganizavo seminarą 7-8 klasių mokiniams „Aplinkos oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“. Seminaro tikslas buvo kelti Šiaulių miesto bendruomenių narių sąmoningumą ir paskatinti  imtis savarankiškų veiksmų sprendžiant  problemas susijusias su oro tarša.

Buvo perskaityti šie pranešimai:

Pranešimo tema „Šiaulių miesto užterštumo būklė“, pristato Šiaulių municipalinė tyrimų
laboratorijos vadovas Robertas Klimas.
Pranešimo tema „Aplinkos užterštumo pasekmės sveikatai“, pristato Šiaulių visuomenės
sveikatos biuro atstovas. Kalbama apie užterštumo poveikį sveikatai bei kokiomis ligomis serga Šiauliečiai.
Pranešimo tema „Atliekų rūšiavo svarba bei švarus gyvenimas“, pristato Austė
Juozapaitytė aplinkosauginių akcijų Gyvas miškas, Žemės valanda, Žali.lt iniciatorė ir vadovė, aplinkosaugos
konsultantė „Misija:nulis“ projekte.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“