Pagrindinis / Mokyklos metraštis / ŠALIES FOLKLORINIŲ ŠOKIŲ VARŽYTUVĖS “PATREPSYNĖ 2015”

ŠALIES FOLKLORINIŲ ŠOKIŲ VARŽYTUVĖS “PATREPSYNĖ 2015”

Šių metų balandžio 10 dieną Medelyno progimnazijos 3c klasės mokiniai dalyvavo šalies mokinių folklorinių šokių varžytuvėse “PATREPSYNĖ 2015” Šiaulių miesto ir rajono atrankiniame ture. Šokėjų poros Urtė Kavaliauskaitė ir Tajus Grigaitis, Kotryna Alubickytė ir Gvidas Maselskis, Gustė Kasparaitė ir Matas Gimžauskas šoko folklorinius šokius “Žemaitukas”, “Polka biedna”, “Šyvis”, “Labs ryts, panyte”, “Gyvatas”, “Dirižablis”. Vaikai labai gražiai šoko, net tris šokius buvo išrinkti, kaip gražiausiai šokantys šokėjai. Ypač šiltai Medelyno šokėjų poras palaikė senjorų kolektyvo “Sidabrinė gija” nariai ir atidavė savo žiūrovų simpatijas. Nuoširdžiai dėkoju savo šokėjams ir juos palaikyti atėjusiems tėveliams, seneliams, sesutėms ir broliukams. Linkiu, kad šokio džiaugsmas lydėtų vaikus visada ir visur.

3c klasės mokytoja Snieguolė Gedminienė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …