Rugsėjo 7d. 3c klasės mokiniai lankėsi Šokolado muziejuje.

Rugsėjo 7d. 3c klasės mokiniai lankėsi Šokolado muziejuje.   Užsiėmimo metu vaikai susipažino su beveik  keturių tūkstančių metų  šokolado istorija, sužinojo kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokolado vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Ypač įdomu trečiokams buvo sužinoti apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbtuvėlėse trečiokai trumpam tapo šokolado meistrais ir gamino rankų darbo saldainius. Pagamintus šokoladinius skanumynus dėjo į dėžutes ir parnešė namiškiams lauktuvių!

Taip pat skaitykite

Saugaus eismo keliuose savaitė Medelyno progimnazijoje

Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, siekdama paskatinti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį, atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, …