Svarbi informacija !
Rugsėjo 7-oji Šiaulių Medelyno progimnazijoje  buvo skirta  ,,Karjeros planavimui’’.

Rugsėjo 7-oji Šiaulių Medelyno progimnazijoje buvo skirta ,,Karjeros planavimui’’.

1a klasės pirmokėliai nekantriai jos laukė. Nuo ankstyvo ryto klasėje sukiojosi keletas mamyčių ir vienas tėtis. Jie noriai sutiko pasidalinti su vaikučiais vaikystės svajonėmis ir papasakoti apie savo profesijas.
Dovydo tėvelis Giedrius Šileikis kalbėjo ne tik apie tai ką veikia IT specialistai, bet ir plačiai papasakojo apie savo hobį ,,Ralio,,varžybų šturmano pareigas. Vaikai turėjo progą pasimatuoti šturmano šalmą, sužinojo daug įdomybių apie ,,Ralio” varžybas. Tėvelio pasakojimas tiesiog užbūrė mažuosius pirmokėlius.
Viktorijos mamytė Roma Janušonienė papasakojo apie ,,Šiaulių būsto’’ veiklą ,kuriai ji vadovauja. Vaikai labai susidomėjo puikiomis vaizdinėmis priemonėmis. Jie gražiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, dalijosi savo mintimis. Už puikius atsakymus visi buvo apdovanoti gražiomis dovanėlėmis ir pakviesti dalyvauti įvairiuose renginiuose.
Dominyko mamytė Monika Jakienė tiesiog užbūrė mažuosius klausytojus atsineštomis vaizdinėmis priemonėmis. Mamos darbovietė-Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija. Joje atliekami įvairiausi tyrimai: vandens cheminiai,mikrobiologiniai,parazitologiniai,maisto žaliavų ir produktų cheminiai, oro cheminiai ir mikrobiologiniai bei daugelis kitų.
Vaikai sužinojo, kur daugiausia tyko negerųjų bakterijų, kaip jos plinta, kaip su jomis kovoti, kas didžiausias bakterijų priešas.Viso pristatymo metu mamytei gražiai talkino Dominykas. Vaikai ir vėl buvo apdovanoti gražiomis dovanėlėmis.
Vaikai ir mokytoja nuoširdžiai dėkoja tėveliams.
Štai kokia puiki ,,Karjeros planavimo” diena vyko
Medelyno progimnazijos 1a klasėje.

Mokytoja Jūratė Jasmontienė

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top