Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Rugsėjo 26 dieną 2b, 4d ir 4c klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę Papilė – Karpėnų karjerai – Kamanų rezervatas.

Kelionės mokiniai laukė nekantraudami. Išvyka  žadėjo būti  smagi ir turininga.

Pirmasis kelionės taškas – vienas seniausių ir gražiausių  Žemaitijos miestelių – Papilė. Mokiniai sužinojo, kad Papilės pavadinimas kilo nuo šiose vietose viduramžiais stovėjusių pilių.  Apsilankėme name, kur pas Papilės kunigą Ignotą Vaišvilą paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido Simonas Daukantas. Jo atminimą saugo kapas Papilės piliakalnyje.

Paskui nuvykome Į Naująją Akmenę pasižvalgyti į įspūdingą Karpėnų karjero panoramą. Tai didžiausias karjeras ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Vaizdas lyg būtume kalnų šalyje!

Galiausiai atvykome į Akmenę, Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą. Lankytojų centre virtualiai pakeliavome po Kamanų rezervatą, žiūrėjome G. Aleknos sukurtą filmą „Kamanų rezervatas“. Toliau mokomuoju taku leidomis į žygį, bandėme pažinti pelkių pasaulį, grožėjomės žmogaus rankų nepaliestos gamtos vaizdais.

Pavargę, tačiau kupinini įspūdžių, grįžome namo. Kelionėje mokinius lydėjo mokytojos V. Dubickienė, T. Grubliauskienė, D. Jokubaitienė.

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …