Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė-praktinė konferencija „Profesijos seniau ir dabar“.

Šių metų kovo 6 dieną Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijoje vyko Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė-praktinė konferencija „Profesijos seniau ir dabar“. Pranešimus apie savo svajonių profesijas rengė 3b klasės mokiniai: Gytė Labanauskaitė, Emilis Seirackas ir 1b klasės mokinys Renaldas Virmauskas. Kiekvienas iš mūsų vaikystėje turime svajonių, tačiau ar jos nepasikeitė? Mokiniai žino, jog pasaulyje yra daug ir puikių profesijų, todėl konferencijoje dalijosi mintimis apie savo svajonių profesijas, kaip reikia siekti savo tikslo, nebijoti sunkaus darbo, nenuleisti rankų ir gerai mokytis. Mokinius paruošė mokytojos V. Dubickienė ir R. Bartkevičienė.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …