Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija “Gamtos karuselė – paukščių karalystėje”

Lapkričio 24 dieną Šiaulių miesto Salduvės progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija “Gamtos karuselė – paukščių karalystėje”.

Šioje konferencijoje pranešimus parengė ir skaitė Medelyno progimnazijos  2b klasės mokinė Danielė Mažaeikaitė ir 4b klasės mokiniai:  Akvilė Pampikaitė bei Emilis Seirackas. Pranešimo tema “Gandras nacionalinis Lietuvos paukštis”.

Smagu, kad mokiniai turėjo galimybę ne tik domėtis Lietuvos paukščiais, bet galėjo bendrauti ir bendradarbiauti su vaikais iš kitų respublikos mokyklų. Mokinius konferencijai ruošė mokytojos: Vida Dubickienė ir Regina Bartkevičienė.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …