Respublikinė mokinių konferencija – „Šiandienos išmanioji mokykla…Kokia ji?“

Lapkričio 23 dienos popietę 4c klasės mokiniai – Agnė Bielskytė, Gerda Sutkutė, Deimantė Aluzaitė ir Mantas Palekas dalyvavo Respublikinėje mokinių konferencijoje – kūrybiškumo dirbtuvės –  „Šiandienos išmanioji mokykla…Kokia ji?“.
Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos organizuotame renginyje dalyvavo 3-6 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklos ketveriukė dalinosi patirtimi, kaip pamokose naudojasi išmaniosiomis technologijomis ir pristatė kartu su klasės mokytoja Orinta ir specialiąja pedagoge Justina paruoštą pranešimą – „Su planšete į mokslo šalį“.

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …