Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Respublikinė mokinių konferencija „Augu su knyga“ ir knygų skirtukų paroda Šiaulių universitete

2016 m. balandžio 8 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko respublikinė mokinių, turinčių skirtingų gebėjimų, konferencija „Augu su knyga“ ir knygų skirtukų paroda.

2a klasės mokiniai Agnė Januševičiūtė ir Benas Banevičius  supažindino konferencijos dalyvius su projekto „Žaiskime, pažinkime ir skaitykime kartu bibliotekoje“ veiklomis. Antrokų teigimu, įdomiausios projekto veiklos – kūrybinė užduotis „Naujos pabaigos kūrimas“, edukacinis užsiėmimas „Magiškas universiteto bibliotekos pasaulis“.

2b klasės mokiniai dalyvavo konferencijoje, ir knygų skirtukų parodoje. Eirida Gofencaitė skaitė  pranešimą „Ir knyga mane augina…“. Eirida džiaugėsi, kad pasakų knygose pilna stebuklų, paslapčių, jos moko pasitikėti savo jėgomis. Pasakose mergaitė randa daug išminties ir pamokymų. Deimantė Lipnickaitė, Džestina Kančelkytė, Rokas Grigalius, Aironas Plungė, Eirida Gofencaitė dalyvavo ir  knygų skirtukų parodoje. Mokytoja Regina Bartkevičienė ir logopedė Daiva Mačiūnaitė džiaugiasi sėkmingu ir šauniu antrokų dalyvavimu respublikiniame renginyje ir dėkoja vaikų tėveliams už pagalbą ruošiantis konferencijai.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …