Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Respublikinė konferencija “Sėkmingas užsienio kalbų mokymas(is) įgyvendinant pradinio ir pagrindinio ugdymo programas”

Vasario 25 d. anglų kalbos mokytojos M. Bartaševičiūtė-Grudžinskienė ir I. Balčiūnienė dalyvavo Šiaulių “Romuvos” progimnazijos ir Švietimo centro organizuojamoje respublikinėje konferencijoje “Sėkmingas užsienio kalbų mokymas(is) įgyvendinant pradinio ir pagrindinio ugdymo programas”. Mokytojos parengė ir skaitė pranešimą apie prezentacijų programos Prezi.com panaudojimo galimybes anglų kalbos pamokose. Anglų kalbos mokytojos ne tik dalijosi patirtimi, bet sėmėsi naujų idėjų bendraudamos su kolegomis, klausydamos jų pranešimų.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …