Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris vyko  Šiaulių miesto sporto gimnazijoje.  Smagu sportuoti kitaip, aktyviai leisti laiką gamtoje. Ketvirtokai išbandė įvairias sporto šakas, dalyvavo estafetėse, žaidė žaidimus. Sudomino kinologo pasirodymas su  tarnybiniu šunimi. O kokia skani pasienietiška košė!

Ketvirtokai žino,  kad rūpintis ir saugoti savo sveikatą reikia. Puiki nuotaika ir  gera savijauta leidžia mums visiems pasijusti laimingiems.

Ketvirtokų mokytojai

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …