Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris vyko  Šiaulių miesto sporto gimnazijoje.  Smagu sportuoti kitaip, aktyviai leisti laiką gamtoje. Ketvirtokai išbandė įvairias sporto šakas, dalyvavo estafetėse, žaidė žaidimus. Sudomino kinologo pasirodymas su  tarnybiniu šunimi. O kokia skani pasienietiška košė!

Ketvirtokai žino,  kad rūpintis ir saugoti savo sveikatą reikia. Puiki nuotaika ir  gera savijauta leidžia mums visiems pasijusti laimingiems.

Ketvirtokų mokytojai

Gegužės 18 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo miesto renginyje “Muziejų naktis 2019”.

Šiaulių geležinkelių muziejuje 1m klasės mokiniai kartu su 8b klasės vyresniais draugais suvaidino spektaklį “Ponas …