Pagrindinis / Mokyklos metraštis / REGIONINĖ APLINKOSAUGINĖ KONFERENCIJA „MAN RŪPI…“

REGIONINĖ APLINKOSAUGINĖ KONFERENCIJA „MAN RŪPI…“

2017 m. spalio 19 dieną  Normundo Valterio jaunimo mokykloje vyko regioninė aplinkosauginė mokinių ir mokytojų teorinė-praktinė konferencija „MAN RŪPI…“, kurioje dalyvavo mūsų progimnazijos mokinės, gamtos mokytojos Stefanija Bagdonaitė ir Nijolė Budraitienė.  8a klasės mokinės Augustė Ulčinaitė ir Rusmenė Arbočiūtė pristatė  pranešimą „Taupau elektros energiją – saugau gamtą“, o 7b klasės mokinės Odeta Šidlauskaitė ir Gabrielė Vainauskaitė – „Rūšiuoju atliekas – gyvenu švariai, tvarkingai, sveikai“.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …