Pagrindinis / Svarbi informacija ! / Projektas “Mes rūšiuojam”

Projektas “Mes rūšiuojam”

Rusiavimas

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Mažinti aplinkos taršą padės jaunųjų bendruomenės dalyvių, jų šeimos narių bei mokytojų skatinimas. Projektas „Mes rūšiuojam“ nusprendė skirti dovanas visoms mokykloms, kurios dalyvauja šiame projekte, saugo savo aplinką ir formuoja vaikams gerus įgūdžius.

Kviečiame aktyviai dalyvauti Medelyno progimnazijos mokinius, tėvelius ir kaimynus!
Nenaudojamas elektronines atliekas ir baterijas neškite į 304 kab.

Mokytoja Iraida

„Tėvų linijoje“ psichologų konsultacijos jau ir el. laiškais

Profesionalios psichologų konsultacijos visais klausimais, susijusiais su vaikų ir paauglių auginimu, auklėjimu, jų elgesiu, taip …