Pagrindinis / Pasiekimai / Mokyklos vykdomi projektai / Projektas „Mes rūšiuojam“

Projektas „Mes rūšiuojam“

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Vykdant 2014-2015 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:

• 260 tonų elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
  • 11 tonų baterijų atliekų;
  • Bendra taškų suma prizams – 30 tūkstančių eurų.

Medelyno progimnazijos mokiniai surinko 77 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų, 20 kg baterijų atliekų.

Aktyviausiai dalyvavusius mokinius projekto organizatoriai apdovanojo bilietais į kinoteatrą.
Ačiū dalyvavusiems ir saugantiems mūsų Žemę motinėlę.
Mokytoja Iraida

„MAŽASIS SVEIKOS GYVENSENOS AMBASADORIUS“

Projekto kompleksinės veiklos analizuos vaikų portretus keliais aspektais: fizinio (aktyvumas, sveika mityba, veiklos ir poilsio …