Progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada

Kovo 29 d. progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3 – 4 klasių mokinių mažoji lietuvių kalbos olimpiada. Šiais metais lietuvių kalbos žinias pasitikrino 26 Medelyno, Salduvės, Rėkyvos progimnazijų ir logopedinės mokyklos pradinukai.

Šiuolaikiškai įrengtame informatikos kabinete mokiniai buvo supažindinti su prisijungimo prie mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“, skaitmeninių užduočių/testų atlikimo ir vertinimo tvarka. Patogiai įsikūrę prie kompiuterių dalyviai dėmesingai ir noriai atliko skaitmenines užduotis/testus.

Olimpiada suteikė galimybę kiekvienam dalyviui ne tik patobulinti savo lietuvių kalbos gebėjimus, pagerinti praktinius naudojimosi kompiuteriu įgūdžius, bet ir stebėti bei vertinti savo ir kitų pasiekimus, patirti sėkmingo mokymosi džiaugsmą.

Taip pat skaitykite

Patyriminio ugdymo diena KITAIP

Kovo 12 dieną 1inžinierinės klasės mokiniai lankėsi P. Višinskio bibliotekos filiale  „Šaltinėlis“. Mažieji pirmokai  skaitė …