Svarbi informacija !
Profesinis veiklinimas: susipažinimas su muzikanto profesija

Profesinis veiklinimas: susipažinimas su muzikanto profesija

2018 m. kovo 5 d. 3–8 klasių mokiniai, lankantys muzikos mokyklą ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių „Dagilėlis“ chorą, Šiaulių medelyno progimnazijoje dalyvavo edukaciniame-muzikiniame užsiėmime su multiinstrumentalistu ir kompozitoriumi Remigijumi Rančiu.

Remigijus Rančys – sparčiai progresuojantis jaunas džiazo kūrėjas, valdantis saksofonus, klavišinius ir fleitą, komponuojantis ir aranžuojantis. Universalaus muziko stilistinės simpatijos remiasi džiazo tradicija, tačiau greta džiazo klasikos jį domina ir world muzika, etniniai pagrindinės džiazo srovės intakai – tokie kaip Balkanų, čigoniška, braziliška, afrikietiška muzika. Aktyviai muzikuojantis bei kuriantis Remigijus Rančys yra ne vieno projekto iniciatorius ir dalyvis, vedantis edukacinius-muzikinius užsiėmimus vaikams apie kūrybiškumą, ritmą ir t.t.

Edukacinio-muzikinio užsiėmimo metu atlikėjas mokiniams papasakojo apie muzikanto profesiją, jos privalumus, kūrybinį kelią ir keliones po įvairias pasaulio šalis. Užsiėmime mokiniai atliko ritminius braziliškus pratimus, improvizavo ir atliko brazilišką susipažinimo ritualą, ritmiškai pakartodami kiekvieno vaiko vardą.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top