Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Profesinio veiklinimo vizitas į Šiaulių profesinio rengimo centrą

Profesinio veiklinimo vizitas į Šiaulių profesinio rengimo centrą

Balandžio 15d. 4c klasės berniukai vyko į profesinio veiklinimo vizitą į Šiaulių profesinio rengimo centrą dalyvauti edukaciniame užsiėmime ,,Jaunieji automobilistai – elektromechanikai“. Ketvirtokai susipažino su inžinerinės įrangos montuotojo, suvirintojo, automechaniko, kėbulų remontininko specialybėmis. Berniukus sužavėjo šiuolaikinės technikos, įvairūs  mehanizmai. Patys galėjo atlikti  mažus litavimo darbus. Gebančius susikaupti, kantrius, tvarkingus , mėgstančius techniką  specialybių mokytojai kvietė atvykti ir mokytis šių specialybių.

Klasės mokytoja  Laimutė  Račkauskienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …