Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Profesinio veiklinimo vizitas į Šiaulių apskrities Vyriausiajį policijos komisariatą

8c klasės mokiniai su klasės auklėtoja Z.Varanauskiene  dalyvavo Šiaulių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato organizuotoje atvirų durų dienoje. Pareigūnai iš įvairių policijos tarnybų supažindino su savo darbo specifika ir subtilybėmis, M.Romerio universiteto studentai pristatė universitete ruošiamas programas, stojimo sąlygas. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su policijos automobiliais, ekipuote, stebėti kinologų su šunimis pasirodymą.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …