Profesinio veiklinimo užsiėmimas 3c klasėje

Profesinio veiklinimo užsiėmimas 3c klasėje

Džiugu, kad mokinių tėveliai atranda laiko vaikams pristatyti savo profesiją. Smiltės mama Raimonda ėmėsi šio iniciatyvos. 3 c klasės mokiniams ji papasakojo ne tik apie savo, bendrosios praktikos slaugytojos darbą, bet ir kaip suteikti pirmąją pagalbą sau ir kitiems susižeidus, užspringus, sušalus ar perkaitus saulėje. Ant atsinešto manekeno ji  parodė ir pamokė, kaip daryti dirbtinį kvėpavimą. Vaikams patiko patiems pabandyti jį atlikti. Mokiniai sužinojo, kas yra sterilus tvarstis, kokią sterilią aprangą naudoja chirurgai ir bendrosios praktikos slaugytojai operacinėse. Jais buvo aprengta klasės mokytoja. Visi džiaugėsi padovanotomis medicininėmis kaukėmis, kepuraitėmis, pleistriukais.

Šis profesinio veiklinimo užsiėmimas buvo naudingas visiems: mokiniai įgijo daugiau žinių, Smiltės mama artimiau susipažino su klasės vaikais, mokytoja.

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos savaitė be patyčių

Š.m. kovo 7–14 d. Medelyno progimnazijoje vyks įvairūs renginiai, skatinantys mokinių gerumą ir sąmoningumą.