PROFESIJŲ MUGĖ 2018

Kovo 22 d. Medelyno progimnazijos 8 –tų klasių mokiniai lankėsi Šiaulių profesinio rengimo centro organizuojamoje „Profesijų mugėje“. Jos metu mokiniams buvo pristatytos Šiaulių profesinio rengimo centro specialybės, mokymosi sąlygos, priėmimo ir dokumentų pateikimo tvarka. Mugės metu mokiniai turėjo galimybę išmėginti profesiją per praktinį, pažintinį išbandymą: staliaus, mūro, dažymo, pastato šiltinimo, dekoratyvinio dažymo, apdailos plytelių klijavimo, interjero projektavimo, braižymo su AutoCAD programa, vaizdų redagavimo su Adobe Photoshop programa, gipso kartono plokščių tvirtinimo  darbais. Visi džiaugėmės gera nuotaika, linksmais pokalbiais, laimėtais loterijos prizais.

  Socialinė pedagogė J.Girkantienė

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos savaitė be patyčių

Š.m. kovo 7–14 d. Medelyno progimnazijoje vyks įvairūs renginiai, skatinantys mokinių gerumą ir sąmoningumą.