Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Prizas, kurį laimėjo Šiaulių Medelyno progimnazijos moksleiviai įvykdytas!

Prizas, kurį laimėjo Šiaulių Medelyno progimnazijos moksleiviai įvykdytas!

2013 m. liepos 20 – 27 dienomis, Kaune buvo suorganizuota pirmoji futbolo stovykla, kurioje dalyvavo 150 vaikų ir 10 trenerių iš Lietuvos ir Baltarusijos, žaidžiančių futbolą neprofesionaliai.Stovyklos metu Šiaulių Medelyno progimnazijos moksliaiviai ne tik sportavo, stebėjo U19 Europos futbolo čempionato rungynes, bet ir aktyviai pramogavo, vyko į ekskursijas po Lietuvą (aplankė Kauno senamiestį, Trakus, Rumšiškes, Gedimino pilį, IX fortą, Kauno Tado Ivanausko muziejų).
Gera nuotaika ir teigiamos emocijos lydėjo mus visos stovyklos metu. Vaikai pasisėmė bendravimo patirties rusų – anglų kalbomis, užmezgė draugiškus santykius su Lietuvos – Baltarusijos vaikais.

Kūno kultūros mokytoja Lina Švantė-Gimžauskienė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …