Svarbi informacija !
Priešmokyklinio ugdymo grupės veiklos, skirtos atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti

Priešmokyklinio ugdymo grupės veiklos, skirtos atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti

Visą savaitę Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko veiklos, skirtos atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Priešmokyklinukai piešė Lietuvos gamtą, kūrė kolektyvinį darbą „Mano Lietuva“, dalyvavo pažintinėje konferencijoje „Keliauju po Lietuvą“.  Gamino, kūrė pakabukus, segtukus su Lietuvos simboliais. Vasario 15 dieną vyko baigiamasis renginys – pažintinė viktorina „Pažįstu Lietuvą“. Jos metu „geltonųjų“, „žaliųjų“, „raudonųjų“ komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, atliko praktines užduotis, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie savo gimtąjį kraštą.

Buvo organizuota integruota geografijos ir priešmokyklinio ugdymo pamoka – edukacinis užsiėmimas „Kelionė po Lietuvą“. Vaikai susipažino su Lietuvos geografija, iš paukščio skrydžio stebėjo Lietuvos kraštovaizdį, atliko kūrybinį darbą su Lietuvos krašto žemėlapiu, piešiant bei pažymint jame spalvomis garsiausius kultūrinius – istorinius objektus. Įžanginę geografijos pamoką padėjo organizuoti mokytoja Šarūnė Krištanavičiūtė.

Tikimės, kad priešmokyklinukų veikla paskatins didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top