Svarbi informacija !
Prezidentės padėka ir apdovanojimas 2b klasei

Prezidentės padėka ir apdovanojimas 2b klasei

Penktadienį, kovo 2 dieną, 2b klasės mokiniai lankėsi Vilniuje – kelionės tikslas – Prezidentūra.  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sukvietė pilietinės akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų autorius ir vykdytojus. Šalies vadovė padėkojo dalyviams už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti bendruomenę ir meilės Lietuvai puoselėjimą. Trispalvėmis vėliavomis apdovanoti geriausių idėjų autoriai.

Prie Vasario 16-ąją kūrybingai švęsti pakvietusios akcijos žmonės iš visos Lietuvos šiemet prisijungė itin gausiai. Viso pateikta net 1500 paraiškų, kaip švęsti Lietuvos gimtadienį išradingai. Tai rekordinis akcijos dalyvių skaičius per šešerius metus. Prezidento rūmuose vykusioje ceremonijoje pasidalinta ryškiausiomis ir nuoširdžiausiomis Valstybės atkūrimo dienos šventės akimirkomis ir apdovanotos 27 pilietinės iniciatyvos.

2 b klasės mokiniai apdovanoti už projektą ,,Dovana Lietuvai – dovana lietuviui”, kurio metu kilo mintis atsigręžti į senolius – Lietuvių nepriklausomybės liudytojus, galinčius savo patirtimi papasakoti, kokį kelią Lietuva nuėjo per tiek metų. Progimnazijos antrokai dovaną skyrė Šiaulių Miesto Savarankiško Gyvenimo Namų senoliams. Juk dovana Lietuvai – dovana jos piliečiui. O kartu su Lietuva užaugę žilagalviai, šiandien ypatingai stokojantys dėmesio, dėkingumo, pagarbos, dalindamiesi savo prisiminimais, gali padėti suprasti, kokia svarbi kiekvienam iš mūsų turėtų būti ši šventė.

„Šių metų Vasario 16-ąją ilgai prisiminsime, kaip šimtmečio įkvėptą pakilimą ir džiaugsmą. Savo išradingomis idėjomis, entuziazmu Jūs daug prisidėjote, kad valstybės jubiliejus taptų puikia, nuoširdžia ir spalvinga švente“, – sakė Prezidentė. Šalies vadovė padėkojo visiems dalyviams už patriotiškumą, kūrybingumą ir palinkėjo, kad kiekvienas valstybės gimtadienis būtų sutiktas taip pat vieningai ir džiugiai.

Vaikai buvo apdovanoti vėliava iš Prezidentės rankų, saldainiais ir šventiniais balionais.

Po ceremonijos vaikai aplankė ir Vilniuje vykusią „Kaziuko mugę“.

 Klasės mokytoja Živilė Bagūnaitė, specialioji pedagogė Justina Pundzienė

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top