Prevencinė paskaita „Būk saugus, mokiny“

Gruodžio 6 d. Medelyno progimnazijos penktokai dalyvavo akcijos „Pirotechnikos priemonių įsigijimas, naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji medicininė pagalba nelaimės atveju“ paskaitoje „Būk saugus, mokiny “, kurią inicijavo SSB (Savanoriški saugos būriai). Akcijos tikslas – perspėti mokinius apie tykančius pavojus naudojant pirotechnikos priemones ir kaip jų išvengti. Buvo demonstruojami filmai apie sėkmingus ir nesėkmingus atsitikimus. Vaikai diskutavo, atsakinėjo į užduodamus klausimus.

Dėkojame SSB (Savanoriškiems saugos būriams) už suteiktas žinias. Visiems linkime atsakingų, saugių ir malonių  artėjančių švenčių.

Socialinė pedagogė J.Girkantienė

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …