Prevencinė paskaita „Būk saugus, mokiny“

Gruodžio 6 d. Medelyno progimnazijos penktokai dalyvavo akcijos „Pirotechnikos priemonių įsigijimas, naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji medicininė pagalba nelaimės atveju“ paskaitoje „Būk saugus, mokiny “, kurią inicijavo SSB (Savanoriški saugos būriai). Akcijos tikslas – perspėti mokinius apie tykančius pavojus naudojant pirotechnikos priemones ir kaip jų išvengti. Buvo demonstruojami filmai apie sėkmingus ir nesėkmingus atsitikimus. Vaikai diskutavo, atsakinėjo į užduodamus klausimus.

Dėkojame SSB (Savanoriškiems saugos būriams) už suteiktas žinias. Visiems linkime atsakingų, saugių ir malonių  artėjančių švenčių.

Socialinė pedagogė J.Girkantienė

Medelyno progimnazijos savaitė be patyčių

Š.m. kovo 7–14 d. Medelyno progimnazijoje vyks įvairūs renginiai, skatinantys mokinių gerumą ir sąmoningumą.