Praktinė pažintinė konferencija ,,Aš ir žalioji Lietuva“

Kovo 31d. Dainų pradinėje mokykloje vyko apskrities pradinių klasių mokinių praktinė pažintinė konferencija ,,Aš ir žalioji Lietuva“, kurioje dalyvavo 4 b klasės mokinės Eva Kasparaitė, Gabija Kemeklytė ir Gabrielė Matuzaitė. Mergaitės skaitė pranešimus ,,Mūsų krašto puošmena – girios“ , ,,Saugoma gamta“ , ,,Kiekvienas medis – tavo draugas“.

Ar daug žinome apie gamtą, ar dažnai išgirstame paukščio giesmę, ar pajuntame medžio kvapą , upelio čiurlenimą sėdėdami namuose? To klausė Gabija. Pradinukai ieškojo atsakymų į pačius įvairiausius klausimus. Visi konferencijos dalyviai nutarė, kad laikysis susitarimo – saugos brangiąją žemę, neterš, nenaikins jos.

4 b klasės mokytoja Laimutė Garbaliauskienė

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …