Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pradinukai paminėjo Šiaulių 780 metų sukaktį

Pradinukai paminėjo Šiaulių 780 metų sukaktį

Penktadienio rytas progimnazijos pradinukams prasidėjo įvairia, gausia ir įdomia projektine veikla, skirta Šiaulių 780-osioms metinėms. Mokinukai klausėsi mokytojų paruoštus video pranešimus apie gimtąjį miestą, jo žymius žmones, miesto simbolius, atributus, dalyvavo diskusijose, mokėsi dainos apie Šiaulius. Gausus būrys 1a, 3c ir 4a klasės mokinukų piešė miesto herbą, piešinukus apie Šiaulius. PUG vaikai, 1 b, 1c, 3a ,4b klasių mokinukai užpildė visą trečio aukšto foje, kur ant ilgo popieriaus rulono piešė savo gimtąjį miestą, vietas, kuriose mėgsta lankytis, pramogauti.

__________________________________________________________________________

Rugsėjo 8-10 dienomis Šiaulių miestą užpildę šventiniai renginiai į šventės ratą įsuko ir Medelyno progimnazijos pradinukus.

PUG vaikučiai, pirmokai ir ketvirtokai puikiai nusiteikę piešė piešinius ir rašė nuoširdžiausius linkėjimus miestui. Antrokai vykdė projektą „Mano miesto istorija prasideda nuo Saulės mūšio“, kur  dalyvavo konkurse-viktorinoje,  aplankė įžymiausias miesto  vietas ir lapkričio mėnesį  vyks  į Saulės mūšio vietą.

Dvi   trečiokų klasės, kartu  su miesto svečiais, dalyvavo Tarptautiniame festivalyje „Baltoji varnelė“, o  kita trečiokų klasė dalyvavo žygyje „Skambėk, Šiaulių žeme!”.

Džiaugiamės, kad galėjome savo mažais darbais įsilieti į švenčiančią miesto bendruomenę

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …