Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pradinukai dalyvavo Klaipėdos jaunimo teatro edukaciniame spektaklyje „Knygos personažai atgyja“

Š. m. kovo 1 d. Medelyno progimnazijos pradinukai turėjo galimybę mėgautis Klaipėdos jaunimo teatro edukaciniu spektakliu „Knygos personažai atgyja“.

Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“, atgijo tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kūrė nuotaikingą bei įtraukiantį reginį.
Tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams sukaupti teatro kūrybos bei klasikinės vaikų literatūros suvokimo patirtį; supažindinti mokinius su teatrinio meno raiška; supažindinti su literatūros klasikos kūriniais; skatinti kūrybišką mąstymą; puoselėti domėjimąsi kultūriniu gyvenimu; plėtoti mokinių gebėjimą interpretuoti ir vertinti teatro spektaklius.
Spektaklio kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.
Režisierė Neringa Krunglevičiūtė, scenografė Evelina Šimelionė, vaidina: Laima Akstinaitė, Ieva Pakštytė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …