Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pradinių klasių mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurse

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurse

Gegužės 3 dieną būrelis pradinių klasių mokinių išvyko į Panevėžio švietimo centro ir Šiaulių logopedinės mokyklos organizuojamą  Respublikinį raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkursą „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“. Savo eiles brangiausiam žmogui deklamavo 1a klasės mokinės Astėja Burneikaitė ir Kornelija Jarašiūtė, 1c klasės mokinys Hubertas Stupuras, 3a klasės mokinė Amelija Šilinskaitė, 3b klasės mokinys Nojus Šeštokas. Konkurso metu išrinkti patys geriausi skaitovai, o visi dalyviai už  pastangas ir drąsą apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …