Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Popietė „Kalbinukas“

Popietė „Kalbinukas“

Balandžio 16 dieną vyko Vinco Kudirkos  ir Medelyno progimnazijų partnerystės projekto  popietė „Kalbinukas“. Dalyviai – antrų klasių mokiniai. Renginyje antrokai pasikeitė savo sukurtomis mįslių knygelėmis ir pagilino savo žinias apie lietuvių liaudies smulkiąją tautosaką: minė mįsles, aiškino patarlių prasmes, rungėsi, kuris greičiau pasakys greitakalbę, prisiminė skaičiuotes, žaidė žaidimus. Taip pat vaikai tobulino komandinio darbo įgūdžius, mokėsi laikytis instrukcijų bei susitarimų, patyrė atradimo ir pažinimo džiaugsmą. Vertinimo komisijai teko sudėtinga užduotis – išrinkti  linksmiausią, draugiškiausią, sumaniausią ir greičiausią komandas. Antrokai džiaugėsi pelnyta savo komandos nominacija ir padėkomis, draugiškai vaišinosi arbata ir sausainiais.

Projektą organizavo ir vykdė VGK pirmininkė Virginija Krasauskienė, logopedė, specialioji pedagogė Daiva Mačiūnaitė.

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …