Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Popietė „Jums atminimo žiedu pražydėsiu“, skirta S. Nėries 110-ųjų metinių minėjimui.

Lapkričio 20 d. Medelyno progimnazijoje vyko popietė „Jums atminimo žiedu pražydėsiu“, skirta  S. Nėries 110-ųjų metinių minėjimui. Šventėje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Į svečius atvyko Romuvos progimnazijos mokiniai ir bibliotekos vedėja L. Šiaulienė. Skambėjo eilės, dienoraščio ištraukos, poetės gyvenimo fragmentai, dainos. Supratome,  kiek daug poezijoje tyro džiaugsmo, baltos spalvos, meilės, jaunystės polėkio, nuotaikų gyvybingumo. S. Nėries kūryba- diemedžiu žydinti poezija. Popietę organizavo progimnazijos lietuvių kalbos, dailės  mokytojos ir bibliotekos vedėja.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …