Po Anykščių krašto lobius pasižvalgius…

Gegužės 16d. – trečiadienį  Medelyno progimnazijos antrokai ir ketvirtokai susiruošė į pažintinę kelionę autobusu po Anykščių kraštą.  Kelionės tikslas  – pamatyti, patirti, pažinti ir papramogauti.

Lydimi mokytojų Vidos, Reginos ir tėvelių pažintį pradėjome nuo Anykščių regiono lankytojų centro ekspozicijos, kuri kvietė pakeliauti po Anykščių regioninį parką ir aplankyti įdomiausias gamtos ir kultūros vertybes! Regioninis parkas įkurtas 1992 metais.

Puntuko akmuo – valstybės saugomas gamtos paminklas. Tai S. Dariaus ir S. Girėno įamžinimo vieta. ” Laimės žiburys”- lietuvių literatūros klasiko Jono Biliūno kapas ir paminklas ant Liudiškių kalvos. Lipant Lajų taku Anykščių šilelyje mokiniams teko pajusti aukščio baimę, tačiau ją užpildė smalsumas, skaitant informacinius stendus kas čia auga ir gyvena. Pakilę į bokštą grožėjomės Anykščių šileliu ir Šventosios vingiais.

Apverstas namas. Kas tai? Tai unikali pramoga, kurioje iš naujo suvokėme supantį pasaulį ir patyrėme neišdildomų pojūčių.

Ekskursiją baigėme linksmaisiais vasaros rogučių atrakcionais. Kiek įspūdžių, netikėtų emocijų teko pajusti leidžiantis!

Šioje kelionėje sužinojome ir patyrėme daugiau nei iš pačių geriausių vadovėlių…

Organizatoriai 

Taip pat skaitykite

Patyriminio ugdymo diena KITAIP

Kovo 12 dieną 1inžinierinės klasės mokiniai lankėsi P. Višinskio bibliotekos filiale  „Šaltinėlis“. Mažieji pirmokai  skaitė …