Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pirmų klasių meninio skaitymo konkurse „Šimtas dienų, kai mokinys esu“

Pirmų klasių meninio skaitymo konkurse „Šimtas dienų, kai mokinys esu“

Sausio 15 dieną  du Medelyno progimnazijos pirmokai dalyvavo Šiaulių miesto pirmų klasių meninio skaitymo konkurse „Šimtas dienų, kai mokinys esu“. Konkursas vyko Salduvės progimnazijoje. 1m klasės mokinė Viltė Jasutytė sekė pasaką, o 1i klasės mokinys Kornelijus Ivanauskas deklamavo Salomėjos Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“. Mokinius ruošė mokytojos R. Bartkevičienė ir D. Jokubaitienė.

Nors vaikai dar tik žengia mokykloje pirmus žingsnius, bet drąsiai, raiškiai deklamavo, pasakojo sekė, inscenizavo.

Geriausius skaitovus rinko patys mokiniai.  Džiugu, kad pirmos vietos laimėtoja tapo mūsų mokyklos pirmokė Viltė Jasutytė.

Apsilankymas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų aviacijos bazėje.

Netradicinė Frankofonijos mėnesio pradžia – išskirtinis apsilankymas Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų aviacijos bazėje. Šiaulių …