Pirmokus aplankė Šiaulių miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnas

Būkime budrūs kelyje!

Rugsėjo 6d. pirmokus aplankė Šiaulių miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Donatas. Mokiniai buvo supažindinti su taisyklėmis kaip elgtis kelyje, jiems buvo primintos saugaus elgesio gatvėje taisyklės, šviesoforo spalvos. Taip pat kalbėta apie saugų elgesį kieme, kaip teisingai bei saugiai pereiti gatvę vietose, kur pėsčiųjų perėjų nėra, pasikalbėta, kaip pasirinkti tinkamą žaidimo vietą, kad nenukentėtų nei jie, nei kiti eismo dalyviai. Kad žinios geriau įsitvirtintų pirmokai žiūrėjo filmukus, o po jų vyko aptarimas ir diskusija. Atsakomybę už savo elgesį kelyje visi pirmokai suprato puikiai!

Taip pat skaitykite

7-8 kl. mokiniai dalyvavo ŠPRC renginyje „Profesijų mugė 2019“

Š. m. balandžio 4 d. 7-8 kl. mokiniai, Martyna, Martynas ir Titas, kartu su profesinio …