Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pirmokų spektaklis “Kelionė į žaliąsias pievas”

Pirmokų spektaklis “Kelionė į žaliąsias pievas”

2017-05-12 17 val. į aktų salę rinkosi 1c klasės mokinių tėveliai, seneliai, broliai ir seserys. Pirmokai rodė spektaklį  ” Kelionė į žaliąsias pievas”. Povilas Žemaitis sakė: aš mėlyno autobusiuko vairuotojas, laukiu savo keleivių. Jie sunkiai dirbo visus mokslo metus, todėl dabar aš juos nuvešiu pailsėti į žaliąsias pievas. Na o žaliosiose pievose bendravo, š​​oko ir dainavo vabalėliai, saulės spindulėliai ir net pasakų fėja. Spektakliukas patiko žiūrovams. Mažieji aktoriai nusipelnė aplodismentų.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …