Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Pirmokų pamoka mokyklos muziejuje

Pirmokų pamoka mokyklos muziejuje

Lapkričio 10 d. 1c klasės mokiniams pasaulio pažinimo pamoka vyko mokyklos muziejuje. Susėdę prie stalo mokiniai įdėmiai klausėsi muziejaus įkūrėjos, mokytojos Gražinos Jurkšaitienės pasakojimo apie mokyklos muziejų, jo eksponatus. Pirmokai domėjosi senoviniais daiktais,  įrankiais. Juos ėmė į rankas, klausinėjo mokytojos G.Jurkšaitienės, kas tai yra ir kam jie buvo naudojami. Apžiūrėję stendus  sužinojo, kad mokykla yra labai sena, ne vieną kartą keitė pavadinimą, vietą. Pirmokai kartu su mokytoja Gražina vartė  II pasaulinio karo metais pildytą  klasės dienyną, beveik šimto metų senumo knygą, senuosius vaikų žurnalo ,,Genys“ numerius, nuotraukų albumus. Mergaitės domėjosi senąja mokykline uniforma.  Užsiėmimo pabaigoje  vaikai patyrė daug teigiamų emocijų bandydami  pūsti pionierių trimitą, mušti būgną.  Apie tai, ką mokyklos muziejuje įdomaus pamatė, sužinojo, pirmokai aptarė su klasės mokytoja, vėliau papasakojo ir  savo tėveliams.

1c klasės mokytoja Birutė Šiušienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …