Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pirmoji konferencija patiems mažiausiems

Pirmoji konferencija patiems mažiausiems

Balandžio 6 dieną Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių konferencija „Tegul vaikai ir paukščiai skraido“. Konferencijoje dalyvavo patys mažiausieji Medelyno progimnazijos mokinukai – PUG ir 1d klasės mergaitės. Pranešimus pristatė  priešmokyklinio ugdymo grupės mergaitės Urtė Bardauskaitė, Kristina Bielskytė ir Patricija Remeikaitė; 1d klasės mokinės Aušrinė Kiūraitė, Augustė Liaudanskaitė ir Ugnė Gedmontaitė. Kūrybiškai savo sukurtą knygą  „Mįslės apie paukščius“ pristatė Aušrinė. Visiems buvo įdomu ne tik minti mįsles, bet ir pamatyti  paslėptus atsakymus knygutės kišenėlėse ir maišeliuose. Mažieji mokinukai papildė žinių bagažą apie paukštelius, jų gyvenseną, įgijo patirties bendraudami su kitų mokyklų vaikais.

Mokinius paruošė mokytojos Angelė ir Aušrinė.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …