Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pažintinė – praktinė konferencija “Saugus, aktyvus ir sveikas”

Pažintinė – praktinė konferencija “Saugus, aktyvus ir sveikas”

2017 11 08 dalyvavome Šiaulių Romuvos progimnazijos organizuotoje Respublikinėje mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje “Saugus, aktyvus ir sveikas”. Dalyvavo : 2c kl. mokiniai: Meida Norkutė, Gustas Labanauskas, 3 kl. mokiniai: Vincas Milkonas, Augustas Podylinas, Karolis Karalevičius, Saulius Vitkauskas ir Aušrinė Kiūraitė ir 6 b kl. mokinės: Gytė Labanauskaitė ir Akvilė Pampikaitė. Mokiniai skaitė pranešimus apie sveiką gyvenseną, mūsų pusryčius, apie tai, kad auga sveiki, saugūs, aktyvūs.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …