Svarbi informacija !
Pažintinė-praktinė konferencija  „Keliauju po Lietuvą“

Pažintinė-praktinė konferencija „Keliauju po Lietuvą“

Šiaulių Medelyno progimnazijoje 2018 m. vasario 12 d. įvyko  ikimokyklinių ugdymo įstaigų ir Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių ugdytinių pažintinė-praktinė konferencija  „Keliauju po Lietuvą“.

Konferenciją organizavo: Orinta Šalkuvienė – pradinių klasių mokytoja ekspertė, Regina Bartkevičienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė, Ugnė Dryžienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Edita Baranauskienė – auklėtoja-metodininkė. Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą ir tautiškumą, skatinti vaikus pažinti gimtąjį kraštą,  pasidalinti įgytomis žiniomis ir įspūdžiais, keliaujant po Lietuvą. Surengtoje konferencijoje dalyvavo: L/d. „Varpelis“, L/d. „Žiburėlis“, L/d.“Sigutė“, L/d.“Klevelis“, L/d“Dainelė“, Šiaulių Logopedinės ugdymo mokyklos skyriaus priešmokyklinukai ir jų pedagogai. Taip pat dalyvavo Medelyno progimnazijos ketvirtų klasių mokiniai ir priešmokyklinukai. Pasitikdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį vaikai dalinosi mintimis ir įspūdžiais apie mūsų gimtojo krašto lankytinas vietas. Koferencijos metu ugdytiniai plėtojo pažintinius, kūrybinius gebėjimus, turėjo galimybę bendrauti ir bendradarbiauti su ugdytiniais iš kitų ugdymo įstaigų. Pedagogai turėjo galimybę pasidalinti gerąja patirtimi.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top