„PAŽINTI, IŠMOKTI, TYRINĖTI, ĮSIDĖMĖTI“

Šiaulių Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo pedagogė Edita Baranauskienė, Medelyno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizikos mokytoja Nijolė Budraitenė, chemijos, biologijos mokytoja Stefanija Bagdonaitė  vykdė projektą “ Pažinti, išmokti, tyrinėti, įsidėmėti „.

Projekto tikslas – skatinti vaikus tyrinėti ir eksperimentuoti, siekiant patenkinti smalsumą, norą pažinti ir suvokti naujas situacijas, ugdyti loginį mąstymą, reakciją, susikaupimą, dėmesio išlaikymą, patirties kaupimą.
Užsiėmimo metu mažieji tyrinėtojai neslėpė džiaugsmo tapę bandymų proceso ir rezultatų liudininkais.  Vaikai mąstė ir aktyviai ieškojo sprendimų užduotims įvykdyti. Priešmokyklinukams užsiėmimas suteikė daug teigiamų emocijų.

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos savaitė be patyčių

Š.m. kovo 7–14 d. Medelyno progimnazijoje vyks įvairūs renginiai, skatinantys mokinių gerumą ir sąmoningumą.