Pagrindinis / Mokyklos metraštis / PAVASARIO ŠVENTĖ

PAVASARIO ŠVENTĖ

Kovo 29 d. Talkšos ežero pakrantėje prie skulptūros “Geležinė lapė“ vyko nuostabi pavasario šventė, inkilų paroda – konkursas. Skatinant vaikus domėtis mūsų apylinkės paukščiais, jų gyvenamąja aplinka, ugdant atsakomybę, meilę gamtai prie šios šventės prisijungė ir mūsų progimnazija. Technologijų mokytojas Gintaras Slipkus ir mokyklos socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė kartu su mokiniais  gamino inkilus ir šventės metu dovanojo juos Salduvės parkui.

Džiaugiamės renginio metu patyrę gerų emocijų, gavę naujų žinių ir tikimės, kad Medelyno progimnazijos mokinių pagaminti  naujieji namai paukšteliams bus jaukūs ir patogūs. O mums didžiausia dovana – giesmininkų daina.

Socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …