Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Paskaita “Pirotechnikos priemonių įsigijimas, naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji medicininė pagalba nelaimės atveju“

Paskaita  “Pirotechnikos priemonių įsigijimas, naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji medicininė pagalba nelaimės atveju“ 5- 6 klasių mokiniams. Savanoriški saugos būriai Šiaulių miesto ugdymo įstaigose gruodžio mėnesį tęsia tradicinę akciją  “Pirotechnikos priemonių įsigijimas, naudojimas ir atsakomybė“. Gruodžio 12 dieną 5-6 klasių mokiniams vyko pokalbiai su mokiniais apie saugų elgesį su pirotechnikos priemonėmis, ai6kinamasi kaip elgtis atsitikus nelaimei.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …