Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Paskaita mokiniams “PASITIKIME ŠVENTES SAUGIAI”

Paskaita mokiniams “PASITIKIME ŠVENTES SAUGIAI”

Siekdami suteikti mokiniams daugiau žinių apie saugumą, įstatymus ir pirmąją  pagalbą nelaimės atveju, organizavome prevencinę paskaitą “Pirotechnikos priemonių naudojimas ir atsakomybė. Pirmoji pagalba nelaimės atveju” . Paskaitą vedę savanoriškų saugos būrių asociacijos nariai, policijos pareigūnai, priešgaisrinės tarnybos atstovai, greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai. Vaikams buvo išaiškinta atsakomybė, pasekmės kartu su medicinos darbuotojais atliko praktines užduotis suteikiant pagalbą.

Socialinė pedagogė J.Girkantienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …