Pasitikime vasarą kūrybiškai…

Gegužės 26 dieną dienos studijos „Žiniukas“ ir PUG vaikučiai vyko į miesto renginį „Pasitikime vasarą kūrybiškai“. Ugdytiniai dalyvavo kūrybinių dirbtuvių veiklose:  „Nusipink juostelę“, „Sukurk stendą“, „Mažieji dailininkai“, „Pakeisk  skulptūrą“, „Šokiai ir žaidimai“ ir kituose užsiėmimuose. Organizatoriai padėjo vaikams lavinti vaizduotę, atrasti spalvų, garsų ir jausmų pasaulį…

Dalyvavę renginyje  Kaštonų alėjoje, mokiniai puikiai ir kūrybiškai praleido laiką. O kokia gi kelionė be šypsenų? „Mes dar pas jus ateisim?“ – apspitę būriu ir lydimi mokytojų šaukė mažieji renginio dalyviai.

Mokytojos: Kristina ir Angelė

Taip pat skaitykite

Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Atvirukas Lietuvai“

2018 m. vasario 1 d. – kovo 15 d. Šiaulių  Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės  …