Pagrindinis / Sveikiname !!! / Pasibaigė LIETUVOS SENIŪNIJŲ MOKYKLŲ futbolo žaidynės “GOLAS 2014”

Pasibaigė LIETUVOS SENIŪNIJŲ MOKYKLŲ futbolo žaidynės “GOLAS 2014”

Gegužės 22 d. pasibaigė “GOLAS 2014” – LIETUVOS SENIŪNIJŲ MOKYKLŲ (1998-2000 m. bei 2001 m. gimimo ir jaunesnių mokinių) futbolo žaidynės. Šiaulių Medelyno progimnazija kaip kiekvienais metais šias varžybas pradėjo keturiomis komandomis. Varžybos buvo ilgos ir sudėtingos, buvo džiaugsmo ir liūdesio, tačiau Medelyno progimnazija nepasidavė ir iškopė į finalą. Vyresnių grupėje mūsų mokyklos berniukai nugalėję visas progimnazijas ir dalį gimnazijų varžėsi dėl prizinių vietų. Mes ir vėl įrodėme, kad mūsų Medelyno progimnazija yra stipriausia mieste ir užėmė III -vietą. Nuoširdžausi sveikinimai Domui Rimkevičiui, Vinordui Petkui, Airidui Domeikai, Domantui Grimui, Augustui Onaičiui, Matui Kivyliui, Rokui Navickui, Vaidai Špinkytei, Tomai Vaitkutei.

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai