PARAMOS AKCIJA „LAIMĖS KEKSIUKAI“

Gruodžio 1-15 dienomis Medelyno progimnazija dalyvavo paramos akcijoje „Laimės keksiukai“. Gruodis – ypatingas mėnuo. Visi laukiame gražiausių metų švenčių ir, žinoma, dalinamės gerumu. Akcijos metu kepėme ir raginome įsigyti  bendruomenės narių pagamintą keksiuką (auka – 1 Eur.). Prekybą vykdėme progimnazijoje ir miesto renginyje „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“. Surinkome net  730 Eur.  Akcijos  metu surinktos lėšos per paramos ir labdaros fondą „Mamų unija“ atiteks trims ligoniukams: Karinai Bortnikovai, Aleksui Gutmaniui ir Jauniui Lukoševičiui, kuriems šiuo metu labai reikalinga mūsų pagalba. Visiems dėkojame už Jūsų gerumą.

Socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė

Taip pat skaitykite

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …