Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pamokas veda tėvai

Pamokas veda tėvai

Kovo 30 dieną Rėjaus mama Jurgita 3b klasėje pravedė pasaulio pažinimo pamoką „Fotografijos menas“. Smalsios trečiokų akys, sekė  kiekvieną jos ištartą žodį, gestą.

Pamokėlė prasidėjo puikia nuotaika. Mokiniai džiaugėsi, kad sužinojo kaip atsirado fotografija, kaip fotografuoti veidrodiniu foto aparatu. Koks šio foto aparato veikimo principas. Taip pat turėjo galimybę susipažinti ir su redagavimo programa „Photoshop“.

Veikla, kurioje kartu su vaikais dalyvauja ir jų tėveliai, ne tik visus suartina, bet ir džiugina.

Mokytoja Regina

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …