Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Nuotaikingas sportinis renginys „Sniego gniūžtė“

Nuotaikingas sportinis renginys „Sniego gniūžtė“

Renginio tikslas – puoselėti darželių bendruomenių glaudesnį bendravimą ir bendradarbiavimą su mokyklos bendruomene, ugdant vaiko pasiruošimą mokyklai, socialines kompetencijas, skatinti sveikatos ugdymą ir fizinį vaiko aktyvumą . Linksmame renginyje dalyvavo lopšelių – darželių „Žilvitis“, „Coliukė“, „Žirniukas“, „Sigutė“  priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai ir jų auklėtojos, progimnazijos PUG ugdytiniai, ketvirtų klasių mokiniai ir mokytojos. Vaikai žaidė linksmus žaidimus, sportavo linksmosiose estafetėse, ieškojo „lobio“. Renginys nuotaikingas, nepalikęs abejingų.Mokytojos Jūra Briedienė,Snieguolė Gedminienė, Vida Dubickienė.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …